Malioglasnik.com.hr

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Movies » Animated » Štrumfovi 2 (Sinkronizirano na Hrv)
Štrumfovi 2
BassoDate: Monday, 2014-02-17, 0:17 AM | Message # 1
Group: Moderator
Messages: 1637
Awards: 2
Reputation: 695
Status: Offline

Štrumfovi 2

Štrumfovi 2

Information
Zli čarobnjak Gargamel kreira dvoje zločestih likova nalik Štrumpfovima i daje im imena „Zloćke“ kako bi ostvario svoj novi zlobni plan. Ali nakon što otkrije da će mu u njegovoj nakani biti potreban pravi Štrumpf (i to nitko drugi nego Štrumpfeta koja jedina zna tajnu čaroliju kako Zloćke pretvoriti u prave Štrumpfove) Gargamel je otima i dovodi u Pariz gdje je već zadobio povjerenje milijuna ljudi kao najveći svjetski čarobnjak.

I tako dok Gargamel zajedno sa svoja dva zločesta kvazi-Štrumpfa i Štrumpfetom luduje po Parizu, Papa Štrumpf, Trapavi, Mrgud i Licko se moraju vratiti u naš svijet, udružiti se sa svojim prijateljima Patrickom i Grace Winslow te dati sve od sebe kako bi spasili Štrumpfetu!

Ign
5.4

Video


Password
www.Brna.my1.ru

Download
Available to users only
 
If you have a problem about Intellectual property rights violation,

Please Contact Us we remove all content within 24 hours.



Forum » Movies » Animated » Štrumfovi 2 (Sinkronizirano na Hrv)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Forum Advice
Security advice: Protect your identity when downloading!
Your real identity and ip address is visible while downloading. These days, everyone's looking to throttle your connection, spy on what you're downloading, or even send you an ominous letter. If you use BitTorrent, you absolutely need to take precautions to hide your identity. An easy and raliable solution is a VPN by hide.me. Hide.me doesn't store any logs and offers blazing fast connections.Hide.me VPN is trustedby more than 500.000 internet users worldwide and recommended by Brna.my1.ru.