Malioglasnik.com.hr

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Movies » Animated » Auti 1 (Sinkronizirano na Hrv)
Auti 1
BassoDate: Sunday, 2014-02-23, 10:29 PM | Message # 1
Group: Moderator
Messages: 1637
Awards: 2
Reputation: 695
Status: Offline

Auti 1
(Sinkronizirano na Hrv)

Auti 1

Information
Munjeviti Jurić šampion je automobilskih utrka, idol mladih i neustrašivi sportaš. Iako beskrajno samouvjeren i bahat, on zapravo ništa ne zna o stvarnom životu, a kao proslavljeni trkač, ne dopušta da ga bilo tko nadmaši. Tijekom posljednje utrke dogodi mu se nezgoda zbog koje još dva automobila istodobno s njim uđu na cilj. Da bi se proglasio pravi pobjednik, organizatori odluče upriličiti još jedno natjecanje, na velikom trkalištu u Kaliforniji. Putujući u kamionu prema odredištu, Juriću se dogodi nezgoda te on zaglavi u malom, zapuštenom zaselku. Očajan jer zbog oštećenja ne može otići, on je prisiljen ostati u zaselku, upoznati se s njemu neuglednim i neprimjerenim automobilima, no koji će mu pomalo postati dragi...

Uz simpatičnu priču, film krasi pregršt zgodnih detalja, od duhovitih crteža likova, sjajne glazbe (skladatelja Randyja Newmana), pogođenih karaktera i veselih dijaloga. Film su potpisali John Lasseter, jedno od glavnih Pixarovih imena, i Joe Ranft, također poznati animator. Uz dvije nominacije za Oscara, "Auti" su osvojili mnogo nagrada na raznim svjetskim filmskim festivalima.

Imdb
7.3

Video


Password
www.Brna.my1.ru

Download
Available to users only
 
If you have a problem about Intellectual property rights violation,

Please Contact Us we remove all content within 24 hours.



Forum » Movies » Animated » Auti 1 (Sinkronizirano na Hrv)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Forum Advice
Security advice: Protect your identity when downloading!
Your real identity and ip address is visible while downloading. These days, everyone's looking to throttle your connection, spy on what you're downloading, or even send you an ominous letter. If you use BitTorrent, you absolutely need to take precautions to hide your identity. An easy and raliable solution is a VPN by hide.me. Hide.me doesn't store any logs and offers blazing fast connections.Hide.me VPN is trustedby more than 500.000 internet users worldwide and recommended by Brna.my1.ru.