Malioglasnik.com.hr

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Movies » Animated » Shrek 1 (Sinkronizirano na Hrv)
Shrek 1
BassoDate: Monday, 2014-03-03, 0:03 AM | Message # 1
Group: Moderator
Messages: 1637
Awards: 2
Reputation: 695
Status: Offline

Shrek 1
(Sinkronizirano na Hrv)

Shrek 1

Information
"Shrek" je animirana bajka poput nijedne druge. Princ nije šarmantan niti zgodan, princeza ne čeka njegov poljubac kako bi se probudila iz dubokog sna, a povrh svega, glavni junaci su ogromni zeleni ljudožder velika srca i njegov pomoćnik, brbljavi magarac, koji zapravo to i nije jer više odmaže nego pomaže. S velikom sigurnošću možemo reći da nakon Shreka svijet bajki kakav smo do tada poznavali nikad više neće biti isti.

Shrek je ljudožder koji u šumi živi sam i mrzi ljude. Kada lord Farquaad, vladar Duloca, progna sva bića iz bajki u šumu, Shrek odjednom više nije sam i njegov dom postane skloništem za izbjeglice, što ga neizmjerno živcira. Naime, sve što Shrek želi je da ga ostave na miru, a to je trenutačno nemoguće. Shrek traži od lorda Farquaada da primi natrag bića iz bajke, na što ovaj pristane, uz jedan uvjet: ako mu Shrek dovede princezu Fionu kako bio on, ženidbom s njom postao kralj.

Imdb
7.9

Video


Password
www.Brna.my1.ru

Download
Available to users only
 
If you have a problem about Intellectual property rights violation,

Please Contact Us we remove all content within 24 hours.



Forum » Movies » Animated » Shrek 1 (Sinkronizirano na Hrv)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Forum Advice
Security advice: Protect your identity when downloading!
Your real identity and ip address is visible while downloading. These days, everyone's looking to throttle your connection, spy on what you're downloading, or even send you an ominous letter. If you use BitTorrent, you absolutely need to take precautions to hide your identity. An easy and raliable solution is a VPN by hide.me. Hide.me doesn't store any logs and offers blazing fast connections.Hide.me VPN is trustedby more than 500.000 internet users worldwide and recommended by Brna.my1.ru.