Malioglasnik.com.hr

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Help & Info » Help » Bon Bon ( zadovolji se s troje)
Bon Bon ( zadovolji se s troje)
BassoDate: Friday, 2011-07-01, 10:46 PM | Message # 1
Group: Moderator
Messages: 1637
Awards: 2
Reputation: 695
Status: Offline

Zadovolji se s troje


A zašto bi frendove uopće doveo u bonbon? E pa zato što i frend (ili frendica) i ti dobivate:


* 1000 free minuta za razgovore s drugim bonbon korisnicima, svaki mjesec u kojem se nadoplatite bonom od najmanje 40 kn. I tako sve do 2020.
* surfanje u pola cijene: ti dobivaš jedan mjesečni internet paket po izboru (mali, srednji ili veliki) u pola cijene za svakog frenda kojeg dovedeš u bonbon. A možeš ih dovesti najviše tri. Tvoj frend dobiva tri mjesečna internet paketa po izboru u pola cijene pa u konačnici obojica možete cijelo ljeto surfati u pola cijene.


I sad evo i objašnjenja kako doći do svih ovih pogodnosti:


1. Frend kojega si odlučio dovesti u bonbon kupuje bonbon broj. Budući da košta samo 20 kn, ostat će mu dovoljno novca da tebi plati kavu za uslugu koju mu činiš :-)
2. Nakon što je aktivirao svoj ganc novi bonbon broj, tvoj frend šalje SMS sadržaja: Preporucio 0977xxxxxx na 0977. Broj koji upisuje u poruku je, naravno, tvoj i upisuje ga bez razmaka. SMS treba poslati u roku od 30 dana, ali mi preporučujemo da to napravi odmah dok ste još na kavi :-).
3. E sad na scenu stupaš ti: tebi stiže poruka u kojoj ćemo te tražiti da potvrdiš da si baš ti preporučio taj bonbon broj. Trebaš poslati JESAM (ako si ga zaista preporučio) ili NISAM (nećeš valjda?) u idućih 24 h.
4. Nakon što obojica primite poruku da je preporuka upalila, spremni ste za aktivaciju svojih mjesečnih internet paketa. Možete ih aktivirati kad god poželite slanjem SMSa „hocu“ na 0977, a najkasnije do 30. 9. 2011. Da bi aktivirali 1000 minuta for free do 2020., prvo pričekajte 24 h od primljene poruke (našem sustavu treba prospavana noć da bi vas prepoznao kao sudionike ponude) i zatim nadoplatite bon od najmanje 40 kn i pričekajte poruku da su vam free minute dodijeljene.


Nije komplicirano, zar ne? Samo imaj na umu još nekoliko sitnica: Da bi mogao koristiti svoje free minute za bonbon razgovore do 2020., trebaš svaki mjesec nadoplatiti bon od najmanje 40 kn. Ako koji put i zaboraviš – nema veze, minute su tvoje u prvome mjesecu u kojem nadoplatiš bon. Također trebaš imati najmanje 1 lipu na računu da bi koristio svoje free minute.


Ti možeš dovesti u bonbon najviše tri prijatelja i dobiti tri mjesečna internet paketa po izboru u pola cijene. Svaki frend kojega si doveo u bonbon također može dovesti još tri svoja frenda u bonbon i na taj način dobiti šest mjesečnih internet paketa po izboru: tri dobiva zbog tvoje preporuke i po jedan za svakog od tri prijatelja koje sam dovede. Prijatelje možete dovoditi u bonbon cijelo ljeto, a najkasnije do 31. 8. 2011.


I što još da ti kažemo? Ništa osim: idi, dovedi frendove u bonbon i provedite fenomenalno ljeto!

 
If you have a problem about Intellectual property rights violation,

Please Contact Us we remove all content within 24 hours.



Forum » Help & Info » Help » Bon Bon ( zadovolji se s troje)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Forum Advice
Security advice: Protect your identity when downloading!
Your real identity and ip address is visible while downloading. These days, everyone's looking to throttle your connection, spy on what you're downloading, or even send you an ominous letter. If you use BitTorrent, you absolutely need to take precautions to hide your identity. An easy and raliable solution is a VPN by hide.me. Hide.me doesn't store any logs and offers blazing fast connections.Hide.me VPN is trustedby more than 500.000 internet users worldwide and recommended by Brna.my1.ru.