Malioglasnik.com.hr

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Music » Balkan » Filijala & Cannone - Rapsolutno (2011)
Filijala & Cannone - Rapsolutno
BassoDate: Sunday, 2011-04-03, 11:05 PM | Message # 1
Group: Moderator
Messages: 1637
Awards: 2
Reputation: 695
Status: Offline

Filijala & Cannone - Rapsolutno (2011)
Rapsolutno


Pulski reperi Filijala i Cannone objavili su svoj prvi zajednički album prigodno nazvan "Rapsolutno", koji se besplatno može poslušati na www.reverbnation.com/filijalacannone. Njih dvojica napisali su i tekstove za 12 pjesama, koliko ih se nalazi na ovom albumu, na kojem i pjevaju, dok produkciju pojedinih skladbi potpisuju Sheky, Pawer, Martin i Marino iz Dem Crewa, a dvije je pjesme producirao i Filijala.

Na albumu se ne nalazi "Tvoj fast", za koji su nedavno snimili spot, jer se nalazi na Cannoneovom "Topničkom dnevniku".

Od gostiju, tu je Cannoneova suradnica Lenchy, čiji se glas čuje na pjesmi "Samo da je beat", dok se Todor pojavljuje na "Gangsta Bepo", za koju planiraju snimiti spot. Na naslovnoj skladbi koja zatvara album gost je Martin, a na "Bez identiteta" Aninomus.

Cannone i Filijala već pet godina surađuju na raznim projektima, ali ovo je prvi put da su zajedno radili album. Filijala tek priprema svoj solo album, iako je s grupom P2 snimio dva albuma, a Cannone na svom popisu ima šest albuma.

Prva i posljednja pjesma, "Zadnji trenutak" i "Raspolutno", ozbiljne su, dok su ostale prožete sarkazmom, pa tako "Još imam potrebu" govori o hrvatskim starletama za koje svi znaju tko su, ali nitko ne zna čime se bave i kako zarađuju novac.

- Imamo dosta sarkastičan stil pa je teško shvatiti naš humor. Pokušali smo biti što više dvosmisleni pa tako u pjesmi "Vitamin P" govorimo o genetski modificiranim proizvodima u trgovačkim centrima, dok "Nasilje u obitelji", kao što ime kaže, govori protiv nasilja u obitelji, ali iz pozicije muškaraca kojeg žena tuče. Htjeli smo ukazati na problem obiteljskog nasilja, ali kroz crni humor, kaže nam Cannone i najavljuje da će album uskoro promovirati uživo. (M. RADIĆ)


1.Zadnji Trenutak
2.Gangsta Bepo (feat. Todor)
3.Omiljeni Reper
4.Debela Bulja
5.Još imam Potrebu
6.Vitamin P.
7.Nasilje u Obitelji
8.Samo da je Beat (feat. Lenchy)
9.Plava Moć
10.Bez identiteta (feat. Anonimus)
11.Lopta je Okrugla
12.Rapsolutno (feat. Martin)





Download



http://youtu.be/IUORIGVzG8I


http://youtu.be/m5Ss4LcDiIc
 
If you have a problem about Intellectual property rights violation,

Please Contact Us we remove all content within 24 hours.



Forum » Music » Balkan » Filijala & Cannone - Rapsolutno (2011)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Forum Advice
Security advice: Protect your identity when downloading!
Your real identity and ip address is visible while downloading. These days, everyone's looking to throttle your connection, spy on what you're downloading, or even send you an ominous letter. If you use BitTorrent, you absolutely need to take precautions to hide your identity. An easy and raliable solution is a VPN by hide.me. Hide.me doesn't store any logs and offers blazing fast connections.Hide.me VPN is trustedby more than 500.000 internet users worldwide and recommended by Brna.my1.ru.